Walther P99 Germany

23 04 2008

Tabanca kendinden-yüklemenin gelişme, 1994’ü şirket olan “Carl Walther”‘e başladığı P99’in olduğu “Walther”. Ana fikir olan gelişme, bir kendinden-yüklemeye kendisi için uygulamanın, beraberce zorladığı kendinden-savunmanın ve yasanın olduğu uygun olan tabancayı tasarlamaktı. Tabanca P88’in, bir çok benzer karakteristiği olduğu “Walther”‘in olduğu selef. Maalesef P88, çok popüler değildi. Şirketin, olarak kendine kalitenin ve güvenilir tabancaların olduğu yükseğin bir geliştiricisini tavsiye ettiği “Walther”.

Otomatik tabanca, varil kısa ilke olan dönüşü çalışır. Farklı klasik P99’in, dış çekici olmadığı tabancaların olduğu kendinden-yükleme. Mekanizmanın, “Tek-hareket”i çalıştığıdır, ve “Çift-hareket”, beraberce biçimlere çekiçle vurur. Bu özellik, kullanmak için onu emin ve hazır yapar. P99’in, dörde mekanizmalar olan emniyeti var. Uygula tek teki tabanca ateş. Grevci yan olan arkanın olduğu gösterge olan cocking vardır. Görülebilir, veya hissedilebilir. Tabanca da, beraber decockerdir.

P99 olan “Walther”, önce 9’da odalı kartuş olan paragrafın olduğu mmin olduğu 19 olan xdir. Yine de sonra orada, 10’da değişiklik odalıx 21 geliştirildi. (. 40 araba) 40 S& W. Tabanca da, 9’da müsait 21 cliber olan (IMI) olan xdir, yine de bu kadar, sakin arkadır, yap.

Tabanca ol dolu-plastik bir vücut yapar. Onun birisi, özelliklerin, değişebilir kulp-arkalar tabancayı neyin bireyleştirdiği olduğu ve kullanmak için onu rahat yaptığıdır. 3 farklısıyla kulp-arka tamamlanır. Plastiğin kullanımı, tabancaya ağırlığı azalttı. Alışık plastiği polimerler, uzunla kendi yaşam ve dayanıklılığı ayırır. Varil ve bütünüyle diğer parçaların, bütünüyle, sağla yüksek neyin direncin ve uzun yaşam olan hizmetin olduğu havanın olduğu kaplandığı metal.

Tabanca, yüksekten (9 19x mm yapar) magazinin olduğu bir kapasite beslenir. Yine de , 10’un, magazinlerin, için kendinden-savunmayı tasarladığını yuvarlaklaştırdığını kullanması için bir yetenek vardır. Yüksek, iki artır tabanca magazinin ateş güç sağladığı kapasitenin olduğu ve yeteneklerle savaştığı çizgi.

Yapı olan tetik, her iki eli kullanmak için rahat veya yorucu eldivenlerdir. Üstelik mümkün taktikle tabancaya kendisinde varile aksesuar binmiş olan görüşün olduğu ışıldak veya lazeri kullanmak için parmaklıkla çevirir.

Tabancanın, beraberce çıkarılabilir görülecek yerleri var. Üstelik onlar, daha büyüğü/ daha küçüğüye bir olanlar değiştirilebilir. Onlar da, kolayca ayarlanabilirdir. Görülecek yerler, müsait değişkenler olan çelik ve polimerdir.

Orada, sonra tabancalar değişkenler ve klonlar bilinir:

-P99, kendinden-yüklemeye tabanca anlaşma yapar. 2004 ve özellikler daha küçüğü kapasite olan boyutlar, ağırlık ve magazin tanıştırıldı. Bu model, 9’da müsait odalı sadece 19 mm olan xdir. – P99 QA olan “Walther”, bir hareketin yaptığı çabuktur. Çabuk-hareketin, mekanizmayı başlattığına yer verir.

-P990 olan “Walther”, aynı P99’dir, ama “Çift-hareket” mekanizma olan tetiğin olduğu tek. – P99 DA olan “Walther”, Alman için duruşmaların olduğu polis tasarlanan bir uyarlamadır. Maalesef orada 2002’in, onun hakkında, daha fazla üretim olan hiçbir bilgi olmadığı tanıştırıldı.

-Tabanca olan kendinden-yüklemenin olduğu P22’in olduğu “Walther”. Odalıdır. Kalibrenin olduğu ve vururken için spor tasarlandığı 22LR. O yer ver azaltılan ağırlık ve boyutlar. – Tabanca olan kendinden-yüklemenin olduğu SW99’in olduğu “Demirci& Wesson”. Yapının, Almanya ithal edildiğidir. Ana farklardır: Tetiğin koruduğunu yuvarlaklaştırdı, kay kaplayandı. Yine de örnek SW99, öyle olarak olmak için söylenen başarılı “Walther” P99 değildir.

P99’in yarar sağladığı “Walther”‘in olduğu ana hatın olduğu avantajlar, yüksek bir magazin kapasitedir. Üstelik, doğru ve güvenilirdir. Tabanca, çok bir polimerin, silahı çerçevelediği için dayanıklıdır. Kullanmak için rahattır, ve, uyuşabilir birkaç aksesuardır.

Büyük tetik dezavantajlar itiş, “Çift-hareket”i biçime güç sağlar. İlk olarak sebep ol yanlış, daha fazla sadece için tabancayı hazırlamak doğru ateşi vurdu. Ağır pusheable decocker.

Ana| | APC | olan hava aracının olduğu|

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

3 responses

4 07 2008
Walther P99

Walther P99…

Walther P99 […]…

14 08 2008
Selim

p22 daha buyuk olmsinragmendaha iyi bir silah bence.
laser ve susturucu gibi apareatlari tasimaya musait.
tercihim p2’den yana.
bu arada;

ingilizce metinlleri copy-paste yapip turkceye ceviren programlari kullandigin icin ,silahi tanitan turkce yazi anlamsiz paragraflar halinde.
ama yine de iyi bilgiledirici bir site.
tebrikler.
selamlar.

5 08 2009
yönetime

kardeş bu metne biraz emek verip bari anlaşılır bişey olarak sunsaydın bu kadar kolaycı olmayın eğer hizmetse emek ister

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: