Ruger MP9 USA

23 04 2008

Hafif makineli tüfeğin, 1995’de tanıştırıldığı Ruger MP9. Tasarımdır, ve görünüş, benzer IMI Uzi’dir. MP9, sıkı olarak için bir silah uygulamanın zorladığı ve geliştirilen olarak bir Uzi düşünmüş olabildiği yasa tasarlandı. Ne kadar da bu farklı o silahsa, selef, çok sınırlı sayılar üretildi.

MP9, kapalıdan ateşler, dosdoğru ziyade blowback, Uzi’yi çalıştırdı. Önemli şekilde bu özellik, silah kesinlik olan ateşi artırdı.

Hafif makineli tüfeğin, ateşe kasanın, tek biçimler olan atışın ve dolu-arabanın olduğu seçicinin olduğu biçimi olduğu MP9. Yine de emniyetin, kendisiyle Uzi faydalanılana yer verdiği kavraması yok.

Hafif makineli tüfeğin, bir çabukça ayrılabilir varili var. Bazı parçalar, ağırlığı kurtarması için polimer yapılır. Çeşitli kavramalar olan ön, müsaittir. Daha bir onla kıyaslıyor olan fark, selefin, bir katlamanın depoladığı tekrar tasarlanan olduğudur.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

5 responses

6 11 2008
sinan

hepsi ççççççok kööööötü en güzeli mp7

6 11 2008
sinan

öçççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççömmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkööççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç ööööçöööööçççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç öööööççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç……………………..lşllşş.ömööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö.mçççççççç.mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö………ölmmöööööööööööööööööööö.´ççççççööööööööööçöçöçöööööööçççççççööööööööö ççööööööööööööö ööööööççööööööçxööööööhjkşşlgfyuy

6 11 2008
sinan

hepsii bok gibi

6 11 2008
antep

hepsi sike benzi

27 03 2009
SILA ismail oooooooowww

VALLA MP 5 GZEL AMA NAPAM İŞTE MP 6 MP 7 MP 8 MP 9 FİLEN İSTİOM

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: