Para Ordnance P14-45 Canada

23 04 2008

P14-45 “Toplar olan paragraf” tabanca, çoğu, başarılı olan birisidir, ve en ünlüsü “Tay”‘ın, 1911A1’i yaptığı klonlar, outperforminğe onların selefini düzeltir. Ne kadar da bu Kanadalı tabancaların, farklı tekniğinin birkaçı varsa, kendisiyle M1911A1’i kıyaslıyor olan kararlar mıdır. Şimdiye kadar inşa edilen tabancaların olduğu savaşın olduğu en iyinin birisidir.

Tabanca olan “Tek-hareket”in olduğu bir klasiktir. Selef tabanca olduğu gibi otomatik, varil kısa ilke olan irkilme temel alınır. O uygula tek teki ateş. Kendisiyle “Tay”‘a M1911A1’i kıyaslıyor olan farklar olan birisi, kendisiyle yapı ayarlanan bir varildir. Önemli şekilde bu özellik artışların, kesinliği ateşlediği. Ol otomatik emniyet birleşik kavrama ve elle yapılan emniyet yapar. Üstelik, topluiğneye emniyeti ateşlemekle beraberdir.

P14-45 ayır yüksek “Toplar olan paragraf” güvenilirlik. Bu tabancalar geniş ölçüde, onların yükseğin yarışlarına kesinlik olan ateşi vururken hedef kullanılır.

Tabanca ol daha büyüğü bir kavrama yapar. Bu özellik, yüksekle bir kapasite iki magazinin ve büyük kartuş olan boyutun olduğu sıra sebep olundu. Ne kadar da P14-45 şaşırtıcı şekilde rahat tutması varsa.

Tutturulmuşla beraber, görüşü açandır.

Tabancaların, sonra modeller üretildiği “Toplar olan paragraf”:

-P14-45, adi bir modeldir. – P14 45LDA, model olan adinin değişikliğinin olduğu bir “Çift-hareket”dir.
-P12-45, sıkı bir model P14-45’dir, odalı. 45 ACP. Tabanca ol kısaltılan bir varil yapar, kayar, ve sıkıca tutar. 12’de kapasitenin yuvarlaklaştırdığı bir magazini var. Bu model, kendisi için arasında uygun kendinden-savunma onun birleştir sıkı kartuşun ve iyi kesinliğin ve buna ek olarak yeterli kapasitenin de olduğu magazinin olduğu ateşin olduğu güçlüyle boyutlar olduğu gibi tabancaların olduğu “Toplar olan paragraf”ın olduğu diğeri olan çoğudur. – P10-45, bir subcompact yap odalıdır. 45 magazin olan 10 yuvarlaklaştır tutanla ACP.
-P16-40, adi model odalının bir uyarlamasıdır. 40 S& W. 16’ın, kapasiteye magazini yuvarlaklaştırdığı var. – P10-40, bir subcompact P16 40 olduğu uyarlamasıdır. 10’da kapasitenin yuvarlaklaştırdığı bir magazini var.

Bütünüyle “Toplar olan paragraf”ın ol basit bir model ilk sayının, -Kalibre. Örneğin P10-40, 10 yuvarlaklaştır tutanla bir model magazindir, ve, odalıdır. 40 S& W. “Toplar olan paragraf” tabancalar olan herkes, müsait karbon çeliktir, veya çeliğin çerçevelediği paslanmaz. Buna ek olarak modeller odalı. 45 ACP, alaşımın çerçevelediği alüminyum tamamlanır. Büyük avantajlar kesinliğin ve yüksek güvenilirliğin olduğu ateş. Yüksek girme ve adam-durduran etki. Rahat tutma. Büyük dezavantajlar ağırlık ve boyutlar. magazine kapasite ve diğerini nereyi gösterdiğine iz yaparken yaptığı modeller

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: