işte Amerikan makinalı tüfeğiM249 USA

23 04 2008

İlk olarak için yirminciden yarım yüzyıl, (Ve en iyi) en popüleri otomatik ekip tüfek, herhangi birisi ünlüden başka değildi. Otomatik 30cal Browning tüfek. Yine de sonra II olan dünya savaşı, silah hızlıca, eskimiş oluyordu. Yeni silah olan bir ekip, büyükten ihtiyaçtı. Fazladan sonra düşünme ve test etme, bu ihtiyaçlar, ordunun, Belçikalı 1982’de düşünce olan FN MINIMI’i benimsediği Birleşik Devletler’in olduğu zaman karşılandı. Onun tipinin, Birleşik Devletler’in, bu kadar üretilen silah toplandığı kaliteler en iyi olmak, ve böylece, ekip otomatik (Gördü) olan silah olan M249, doğmuştu.


M249, ene hiçbir yabancı ülkeler silah depoları olan NATO değildir. Onun en az otomatik kimin görevinin, dosdoğru bir açıkta konumu çalıştırdığı, sadece bir onun türüdür. Etrafta tutarken 22 onun hafif sıklet boksörü libre, pistol kabzası, ve dengeli vücut, tutması için silah rahat bir silahı yapar. Bütünüyle kestiği gibi, gaz-güç sağlanan, havayla soğutulan ateşle 4.5 kartuş olan bir mm NATO’in olduğu bir tüfektir. Silah, farklıyla birkaç metot beslenebilir. Bir 200i’nin, kemeri, yumuşak keseyi, veya tipik plastiği tepsi olan M249 en üstü binmiş olan tutulanda bir çantayı yuvarlaklaştırdığını kapsa. M249, betaya mm NATO’in, (Çok popüler yüzünden problemler, betaya güvenilirlik olan magazinlerin olduğu C’i anlatmıyor mu)u yuvarlaklaştırdığı 100 4.5’i taşıyan magazinlerin olduğu C’i tutmak için inşa edilir. Hem de, bir vurucunun, cephaneyi beklenmedik şekilde koştuğu zamandan dışarı koşullar, M249, M16’i kabul etmek için inşa edilir, 30’un, tarza ataşları yuvarlaklaştırdığını beğen. Bu görev, jamminğin çoğunlukla meydana geldiği gibi tavsiye edilmez. Şans eseri, M249 “Çabucak değiştir”, sistemi tekrar dolduruyor, içinde cephaneyi değiştirmesi için vurucu anlara izin ver, 30u’nu yaparak, genellikle ataşları gereksiz yuvarlaklaştırır.

Ateş sınıf olan M249 içinin oranı, göreli olarak normaldir. 200 silahın sadece başarıldığı rpm, yine de bir varil, her iki dakika değiştirir. Daha az rpm olan 85’in bir hızı, varilin değiştirdiği pratiktir, ve M249, bir cephanenin, her dakika değiştirdiği bir rpm şaşırtan 850 sonuçlandırmaktan yeteneklidir. Bu kontrol edilebilir M249’in ek olarak çevrenin bir firefight olan ateşin olduğu balistiktenin bir battaniyesi büyük üretmesi için ihtiyacın olduğu olduğu bir ateşin olduğu küçük yükseğide bir silah olduğu yapma. Çok üzerinde değiş sakin M249’in hedef yazdığı öfke, ve varilin değiştirildiği zamanların olduğu sayı olduğu. Silah tasarım, bir maksimumun, 3’ü uzatmayı dizdiği mutlak için izin verir, 600 etkili m., için hedef olan bir noktayı dizer, 600 mdir, ve için sıranın, sıranın daha fazla,1 uzatıldığı 800 m. bu olduğu hedef olan bir alan olduğu, 000 bastırmanın ateşlediği çantanın olduğu m.

Seçilen olarak Birleşik Devletler ordu olan bir silah, marifetler M249s olan en etkileyicisinin birisi, o dayanıklılık ve güvenilirliktir. Testlerin, silah deposu olan NATO’da kalite ve üye yapma M249 kanıtlamak için davranıldığı uç noktadaki ve acımasızın bir dizisi. M249, ateşleyenden kendisinde silahın, her 2000i yuvarlaklaştır temizlendiği birkaç test koyuldu, ve pişirmeye uygun, M249 ateş olan oranın, 85’e slowed hangisinin rpm olduğunu test eden. Tutarlı bir topluiğne olan pile kırıklaya giderken bir asker bir mandal olan endişe, korkunç bir taneydi. Bu tutarlı korku, performansa M249 azaltıldı, diğerle beraber çıkışlar, mesela eksikliği yağlama, gürültü, ve dumanlar düzeltir, ve, görünürlüğü parlar. M249’in, duruşmaları hayran bırakmaya devam ettiği gibi, en serti testler davranıldı. Dışarı temizlemekle, silah ayrı olarak için suyun saatler olduğu tuzluda submersed, ıslakta çamur batırdı, o zaman kurutmak için çamuru izin verilen batırdı, bir kum fırtınasını ve nahoş çevreler olan suyu açığa vurdu. O zaman silah, çalıştırılandı, tüm bunlardan sonra budan duruşmalar. Başarılı bir ateşleme, etkiye onun seyircilerini düşürürken bir çeneyi bıraktı. M249 da, uç noktadaki sıcaklıklar koyuldu, ve çalıştırdı;

Gibi (Çevreler tropikal taklit etmek) günün olduğu 10 için odanın olduğu bir nem, şiddetliyle beraber 155°F’in ve -50°F, M249 ateşliyor, hala etkiliydi. Genelde, 95 düşünürken güvenilirliğin, için silah kurulduğu bir%. Geçerek uzak etkileyici ve seçkin bir çoğu skor ve kesinlikle layık askeri yüksek-son kullanım. Dengeli, güvenilir bir kuyunun ve en az otomatik silah olduğu avantajlar. Kolayca senaryonun olduğu savaş neredeyse tutmaktan yetenekli, herhangi birde hal. Hafif sıklet boksör, rahat tutma, ve dürüstçe büyük yük olan cephane, bütünüyle büyük kendisiyle M249’a gelen özelliklerdir. Onun tipinin, M249 ortak NATO’in ve özel olarak çalışmalar olan Birleşik Devletler’in olduğu bir görüşü yaptığı silahların olduğu en iyinin birisi. M249’in, onun mekaniğin çoğunu Irak olan problemlere sahip olmayı anlattığı dezavantajlar. Bir kısmı silahların, oldukça büyük bir neden olmasına rağmen, kumlu çevreler, iç silahların çalışmalar olduğu zararın olduğu bir miktar iyi sebep olmak için bilinir. Çabukça bir M16’a cephanenin, acele olan büyüğün zamanlarına delik açtığı magazini yüklemesi için yetenek, kullanışlı bir alettir, ama hareketin, cephanenin, sisteme jamminği beslediği silahta çoğunlukla olduğu bu. olduğu sıcaklıklar

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

One response

26 11 2009
Beslerdereler

cal of duty4

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: