LR-300 USA

23 04 2008

LR-300, bir tane özel için çalışmalar tasarlanan tüfeğin olduğu M4’in olduğu uyarlamalardır. Tarafından silahlar olan Z M geliştirilir. LR-300’in, hafif metre olan ateşin olduğu etkili 300’denin bir sırasının olduğu bir tüfeğin olduğu gibi çevirildiği gösterilme. Anlaşma yap modüler sanatın tüfek olduğu bir durum, ünlüde M16 temel aldır, tasarla.

Ana M4’i kıyaslarken LR-300 olan fark, geliştirilen sistemi çalıştırıyor olan bir gazdır. Ana M16 olan sakıncanın, tutturulmuş bir stok veya teleskopla ilgili M4’in olduğu bir stok olduğu kadarıyla, ama onların nonu, yüzünden pistonun olduğu kaynak çıkarılabilirdi, içerde binmiş olabilirdi. LR-300 ol patent alınan bir gaz sistem yapar, buttstocğu yapmaya katlanabilir neyin izin verdiği. Önemli şekilde, toplam M16’i kıyaslarken tüfek olan uzunluğu azalttı, ve, hatta daha kısası tüfek olan M4’dir. Tüfeğin, üzerinde katlayanla bir stok bir alışığa benzer FN FAL otomatik tüfek tamamlandığı ani saldırı. O da, stoğu katlarken teleskopla ilgiliyle bir 5-nokta tamamlanabilir.

LR-300’in başka bir avantajı, geliştir ateşleyen kesinliğin olduğu mekanizmanın olduğu bir aksine-irkilmedir. Ol daha küçüğü irkilme o zaman M16 olan yapar, ve, farklı şekilde keçedir. Oradadır, neredeyse hiçbir yüz yükselmez. Üstelik tetik, sıkıntılı daha yumuşağıdır, ve daha düzenli. Sonuç olarak tüfekler ol mükemmel bir kesinlik yapar. LR-300, uzakta daha kontrol edilebiliri M4 aynen doğrunun birkaçına atışlar diğerle M16’i kıyaslıyor olan zaman, tüfekler temel alanı neyin esnasında artırdığıdır.

Tekte atış, dolu-arabayı ve üç-atış-patlatılan biçimi ateşler.

LR-300 kabul et bütün M16 keser. O da ol farklı bir pistol kabzası yapar. Açının, benzer M1911 olduğudur, ve, bir silahı tutması için en iyi açının olduğu gibi düşünmüş olur. Bir tüfek toolkit, içinde pistol kabzası tutulur, ve, girişli alttır.

O da, bir parmaklığa aksesuarlar olan çeşitli için sistemi var. Sistemin, üzerinde üst, alt binmiş olduğu, ve olanı parmaklıkla çevir, her biri önünde yan riffle foregribi düzelt. Ol büyük binmiş olabiliri için alanın fenerler olduğu bir yüzey yapar, çubukların olduğu lazer, çeşitli, görülecek yerleri yazar, ekstra kulplar. LR-300 da, değiştirilenle uyuşabilir başlatıcı olan el bombasının olduğu varilin olduğu bir M203’dir. Maalesef bu tüfek, beraber bıçak-süngü olamaz. Foregrip, bileşikten fazla ısıtmaktan varili engellemesi için açıklıkların olduğu malzemeler tamamlanır.

Riffle, kolayca alan-soyulan herhangi birsiz alet olabilir. Tüfeğin, daha onun, selef olduğundan güvenilir olduğunu fark etmeye değerdir. LR-300, ayarlanabilir, görüşü açan bir Williams tamamlanır. O da ol benzersiz parıltı-saklayıcı olan bir hayalet yapar.

Bazı ani saldırının yiv açtığı bunun değişkenleri vardır. LT-300 ML, sadece için ordu tasarlanır. Tüfek de müsait (Sporlar)’ın, için sivili yaptığı SR, uzunla bir varil, daha küçüğü sadece biçimin olduğu semiautomaticin olduğu kapasitenin ve ateşlemenin olduğu magazin kullanır.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: