Kalashnikovs Of AK-100 Series AK-100 series Russia

23 04 2008

İfadeyi bu kadara yalanlamak için küçük nişancının yiv açtığı Dragunov’un olduğu -Neredeyse bütün moderni sistemlerin, silahlı kuvvetler olan Rus’u benimsediği hafif silahlar, mühendisli Izhevskti, şehir, 1’i saptadı, 130 kilometre Urals olan Moscow’un olduğu batıdanın doğusu: AK-47, AKM, AK-74, AK 74M, tabancaların olduğu Makarov, SVD- vardır.

Söylemek gereksiz ani saldırının, (Avtomat Kalashnikova)’a yiv açtığı Kalashnikov’un, hayırın, bakımından yarışı sayıların ürettiğine eşit olduğu var. Geç Edward C. Ezell, önceki (U.S.A.) güvenliğin, “AK-47’in gelişim”in olduğu yazar olduğu hafif silahların olduğu araştırmanın olduğu enstitünün olduğu uluslararasıdada içinin başkanı, kendisinin içinde neredeyse 50 yıl ondan beri dönemin, için 1948’in olduğu üretim benimsendiğini belirtti, Kalashnikov AR, iyi üzerinde mln pcsin, onun en yakını M-16 yarışmacının tüfek olurken 50’in izini geçti, örneğin, mln olan 10’un olduğu 11’enin hakkında sayılar.

Büyükçe alanlı bir defa ve yeniden kanıtlanmış Kalashnikovs’un inşa olan dayanıklılığın, güvenilirliğin, etkililiğin ve basitliğin olduğu seçkinin onların şöhreti olduğu “Sıcak noktalar”ın olduğu diğerinin olduğu Vietnam, Afganistan, Nikaragua, Afrika, Ortadoğu ve düzineler. Benim pek çokta kimin etrafında insanların, AK’a benim, bu kadar kendisine öyle göre Kalashnikov’un, ideal bir tasarım olan idealin bir silahı olduğu düşünceyi duyduğum dünyanın olduğu yerlerin olduğu çeşitlide hafif makineli tüfekleri kullandığı toplantı, ve, zorlukla onu değiştirmek için mümkündür, onun pratik parametreleri geliştir. Henüz, IZHMASH, aktör grubunu bitiştirir, sistemlerin olduğu silahların olduğu Kalashnikov’un olduğu bir evin, dünyayı göstermek için bir şeyi yeni var!

Yeni tüfeklerin, AK-100 diziyi gösterdiği ani saldırının olduğu Kalashnikov’un olduğu bir üretim, üçte müsait chamberingstir: Geleneksel 7.62 39x mm, modern 5.45 39x mm ve 5.56 45x kalibre olan mm NATO.

Yeni neden ad koymanın olduğu, ve o neyi ifade ettiği? AK, (Kalashnikov AR) için Avtomat Kalashnikova’ya durur, 100, yaşlı kodlanan bir gösterilme IZHMASH olurken, -Hayır üretim. 100. Bundan dolayı AK-100 birleşme, hem model hem de imalatçıyı ifade eder. 100’in olduğu ilke sıra sayısın sonraki ekleyerek, biz, müteakibin ad koymasına değişikliği elde ederiz: AK-101, AK-102, AK-103, AK-104, ve, sonunda hangisinin AK-105 olduğu. Orijinal olarak prototip, AK 74M alındı. Niye AK-74 değil? Gerçektir, stokları katlamakla üret bütün IZHMASH hafif makineli tüfekler- silah deposu AK-74’dan AK 74M ayrılan özelliğin olduğu. Kendisi tarafından kısa ve katlayan (Avtomat Kalashnikova skladnoy ukorochenniy, örnek 1974)’in, olurken Tula’ya silah deposu imal edildiği AKS74U’in olduğu not etme olmalıdır, yine de, tarafından kolların, büroya Izhevsk’i tasarladığı Kalashnikov’u tasarladı. Bu tüfek çoğunlukla, Rus’a polis kullanılır. AK 74M, AK-101 ve AK-103 mmin olduğu 415’in uzunluğunun olduğu standartın varilinin olduğu özellik, kadar AK-102, AK-104, ve AK-105, 314 mm-uzun varilleri var. Bütünüyle taşı siyah dizinin bir fosfat bitirdiği ve ol katlayan bir stok, siyah fiberglas-güçlendirileniden polyamideyi yaptığı buda tüfekler

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: