IMI Tavor Israel

23 04 2008

Katran-21 “Tavor”, en son İsrailli’nin gelişmesi (IMI) sanayilerin olduğu askeriyedir. Ana bir piyadenin ani saldırı yiv açtığı gibi tasarlanır, ve gelecek, taya M 16A2’i değiştirmelidir, ve kolun, tarafından silahlı kuvvetler olan İsrail’i kullandığı Galil olan. Tüfek seri halinde, IMI’in ektiği üretilir. “Bullpup” kullanmak için yapısal plan çok olmak yeninin arasında popüler silahlar olan üretim neyin göründüğü geliştirildi.

“Bullpup” yapısal planın, gelenekselle silahları kıyaslıyor olan avantaj olan bir sayısı var. İlk olarak, uzunluğun sadece ateş rahat savaş alanını neyde yapmadığı ama sınırlıda zırhlı olarak alanların taşıyıcıların da olduğu personelin olduğu olduğu boşluk olduğu silahları düşürmeye izin verir. İkinci olarak irkilme güç olan gaz, dosdoğru eski her atış veya dizi daha sonra atarken variller silah olan planın olduğu neyin geleneksele sıradan olduğundan neyin yukarısı kaçındığı olan silahı itiyor. Silahların ol daha iyi kesinlik olan ateş yaptığı da, öyle “Bullpap” planlar. “Bullpup”‘un planladığı Thirdly, sadece kullanırken ateşi uygulamak bir ele izin verir.

Katran-21ın, neredeyse en az fazladan yüksekten sert plastiği yapıldığı “Tavor”. Tüfeğin, ilkeye dönerken gazı çalıştığı ani saldırı. Kulpu tekrar doldurmak, sağ beraberce kullanmak için onu kolay veya solak tüfekli askeri yaptığı şey için her iki kenar yerleştirilebilir. O izin ver uygulayan teki veya otomatik ateş. Ana bir görüşün, standartta parantezi yerleştirdiği gibi kullan görüşle ilgili tüfek görüş. Görüş olan optiğin veya gecenin olduğu kapasitenin olduğu daha yükseği olan diğerini kullanması için yetenek de vardır.

Pistol kabzası, büyükle el bütünüyle örterken yapı yapılır. Eldivenleri ateşlemeye izin verir. Tüfeğin yetenek M203 kullanılması için 40 başlatıcı olan el bombasının olduğu mm underbareli var. Alev-saklayıcının, alev-saklayıcıyı onda koyarak dikenli teli kesmek için ve kurşun baştan sona vurmak kullanılabildiği “Tavor”.

Yanında aynıdayla silahların, İsrail askeri sanayiyi temel aldığı katran-21, geniş bir karışım tüfekleri inşa etti. 380 varil toplam uzunluk olan silah olan mmin, 640 mm oluncaya kadar sıkı kısaltılanla CTAR-21 uyarlama. Tüfeğin, hava için tasarlandığı ani saldırı, ve tank hareket eder. Mikro 250’le MTAR-21 değişken varilin ve 480 uzunluk olan mmin olduğu mm. İçin sürücüler tasarlanır, top ekipte görev yapar, personele personel sağlar, ve iletişim hareket eder. AUG’in, kendisinde aileyi katranlayan yolun sadece değiştirmeler varil yapmadığı ayrıldığı “Steyr”‘in olduğu değişikliklerin olduğu “Tavor”, ama ol bağımsız kısaltılanla inşa genelde uzunluk yapar mı. Orada, nişancıya uyarlama da daha ağrıyla yıldız-21 varil, daha yükseği optiğin ve katlayan bacaklar olan yönün olduğu büyütme üretilir.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

2 responses

11 05 2009
merttt

israil tamam ama ingiltere rusya önçü olmuşdur bu geçmişen kısaça cıkar ve dın kavgası tek kelimeyle kötülük yapan her zaman kötülük bulu………

8 06 2009
deli

arkadaş bundan ikitane lazım bana hediye etmek isteyen varsa ben daima beklerım

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: