HK USP Germany

23 04 2008

(Evrensel tabanca olan Seldstlade) USP tabanca olan kendinden-yükleme olan “Söz kesen kimse& Koch”, ilk olarak kendisinde alenen, 1993 olduğu yıl sunmuş olan zamandı. Olarak için tabancanın polis olduğu multipurpose geliştirildi, ve özel kuvvetleri silahlandırdı. İlk değişiklikler, 9 için odalı (9 USP), ve 10 mm olan paragraf olan mmdi. 40 kartuş olan (40 USP)’in olduğu araba.

Otomatik tabancalar kısa varillerin ilke olan irkilme olduğu işler. Tabancalar olan USP, yeniyle beraber mekanizmayı bastırıyor olan irkilmedir. Bu yeni irkilmenin, ek olarak her atışı sonra atarken silahlara güç sağladığı azalmaların olduğu mekanizma. Bu ateşe kesinlik artırılan özellik, ve ateş teselli eder, tabancaları diğerle kıyaslamak. Otomatik USP yaşam olan hizmet, 20 000’in hakkında atıştır. Tabanca otomatiği izin ver tek teki ateş.

Yapının, plastikten değişikliğin olduğu -Paslanmazdan çelik. USP özellik olan aile olan birisi, geniş ölçek kendisiyle (9 tip), kapsamak veya sadece mekanizmanın veya çift-hareketin olduğu emniyet-kilitin, kendinden-hareketin ve çift-hareketin olduğu otomatiksiz olan mekanizmalar olan çekiçtir. Varil, 6’la tüfek, en az, variller saklan, kutula. Tabanca, tutturulmuş görüşü açtı, 80 için mi tasarladı, diz. Hardpointsin, altında varil yerleştirildiği görüşün veya ışıldağın olduğu lazer. Orada 1994’ün, “Sıkı” (USP P10) daha küçüğüyle değişiklik boyutlar sunmuş olduğu yıl. 1995 yıl-ın olduğu polimerler, kilit ve varil yapıldığı USP, için odalı. 45 ACP, ve, için silahın pazarladığı ABD’i tasarladı. Sonra daha “Taktik” bir değişiklik, daha uzunuyla beraber varil, bağlantının vidaladığı bastırıcı görün, ve ayarlanabilir görüş, geliştirildi.

Beraber değişikliklerin olduğu savaş, orada, biraz USP spor geliştirilir, yap. “Denk ol”un varili olduğu USP, beraber çokgen, ve compensatora yiv açar, bir alev-saklayıcı olarak hizmet etmek de. Silahlara kararlılığı artırır, ve, kesinliği ateşler. “Uzman”‘ın, 152’e varilin olduğu uzunluğun olduğu mmi olduğu değişiklik, ve, 18, magazine kapasiteyi yuvarlaklaştırıncaya kadar artırdı

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: