HK P7 Germany

23 04 2008

Tabancanın, için acentalar olan uygulamanın olduğu yasa tasarlandığı kendinden-yüklemenin olduğu P7’in olduğu “Söz kesen kimse& Koch”. Üretimin, 1979’da başladığı seri halindedir. P7, en onda tabanca olan orijinal oldu, kendisinden beri 1927 tasarlanan sınıftır, ilk olarak tabanca tipin, mekanizmaya çekiçle vurduğu “Çift-hareket” ne zamanla yaratıldı. P7, bazıylada Almanya olan ünitelerin olduğu polisin olduğu hizmettir.

Şirket olan “Söz kesen kimse& Koch”, onun için ünlü olan bir Alman’dır, benzersiz tasarım ve sıradan olmayan tekniği silahlar olan çözümdür.

Otomatik tabanca, kısmen kilitin, bir gazın, sistemi ertelediği ilke irkildiği özgür çalışır. Özellik olan en sıradan olmayanının birisi, tabancalar kendisinde kavrama bütünleştirilen sistemin olduğu cockingdir. Çekiç, sıkıca tuttuğu zaman horozlu tektir, uygun şekilde tutul. Diğerde çekicin düşürüldüğü yol, ve tabanca, emindir. Böyle kararın, gereksiz tam eşitlik yanlısı kimsenin, otomatik de bir emniyet-kilitin olduğu gibi çalıştığı bir cockinğin olduğu gibi emniyetlerin olduğu elle yapılanın kullanımını yaptığı tasarım. Tabancanın, bir “Çift-hareket” tek mekanizmanın olduğu tetiği olduğu ve etrafta bir yüklüyle emniyetle taşınabildiği P7. Bu özellik, savaşın, etrafta içeride birle uç noktadaki durumu yüklediği tabanca artırmaya izin verir.

İste sakin serti tam eşitlik yanlısı kimsenin itiş, hatta hafif onun, yeteri kadar onu tutmak olduğu gücün olmasına rağmen güç sağladığı Cocking. Magazin yuvarlaklaştıran, ne zamandan dışarıdır, ve kayma, onda kilitler, geri onun, yeteri kadar tam eşitlik yanlısı kimseyi bırakmak ve bir kez daha kaymayı bırakmak için onu itmek olduğu konumdur.

Çıkarıcının, bir varilin de, göstergeyi yüklediği gibi çalıştığı kartuş-çanta. Yuvarlaklaştırdığı zamanın yukarısında, çıkarıcının, kaymayı dışarı çıktığı ve hem görünür olduğu yüklü müdür, hem de, vurucuyla el hissedilebilir.

Gaz, sistemin ol fazla hafif makineli tüfek olan HK MP-5’la incommon yaptığını erteler. Yerinde ateşlenenden basınca kartuşu kullanır, ve, görevdir, kendisiyle vurucu hissedilen, irkilmenin güç sağladığı ve darbe irkileni azaltmaktır. Daha gücün, kaymanın, tabanca alçağıyla ağırlık merkezini birleştirdiği bir düşük profil olduğu irkilmeyi en aza indirmesi için bir çözüm. Bu özellikler, vurucuların, irkilmenin güç sağladığını hissettiği ve ateşe kesinliği pozitif olarak etkilediğini oldukça azaltır.

P7, bir tutturulmuşla kızdırıp işlerken soğukla çekiç imal edilen varile yiv açarken polygonalın olduğu yapı tamamlanır. Böyle özellik sahip, biraz rahatın üzerinde avantajlar, ufakça varil gibi geliştirilen ilk kesinliğin ve kurşunun hız olduğu ateşe yiv açtı. Polygonal, varilin de, daha kolayı temizleyen olduğu ve hizmete yaşamı artırdığına yiv açtı. Rağmen ondan, kısa bakma ol olağan tabancaları diğerle kıyaslarken birisinin olduğu boyutların olduğu P7’in olduğu varil midir.

Tabanca ol açılan tutturulmuşu bir görüş yapar. Görüş olan arka, ayarlanabilirdir.

Tabancanın, takip edende modeller üretildiği P7’in olduğu “Söz kesen kimse& Koch”:

HK P7 olan -(Tabanca olan kendinden-yüklemenin olduğu Polizei Seldstable Pistole veya polis)in, geçerek “Söz kesen kimse& Koch” beri 1971i tasarlandığı tabancanın olduğu PSP. İlk tabancanın, 1976’da gözüktüğü PSP’in olduğu prototipler, ve, seri halinde üretimdir, 1979’da başladı. Alman’la benimseme olduktan sonra, birkaç polis, onun, kendisine Pistole7 yeni isim verilen oficially olduğu biçim midir-. 1981’de tabancanın, o tarafındanda üretim çizgisi değiştirildiği P7, örnek P7 M8 geliştirilir.

-P7 M8, geçenlerde bir tabancanın yaptığı adidir. Yine de , sadece bazı küçük onun arasında farklar ve HK PSP vardır. P7 M8 ol daha küçüğü bir tetik korur, ve magazinin, alta yapıyı bıraktığı Avrupalı-tarz. – P7 M10 kendisi için ABD tasarlanan bir model pazarlar. 1991’de gözüktü. Tabanca, 10 için odalı 21 mm kartuş olan (. 40 S& W) olan xdir. Ufakça hariç adiye benzer model daha büyüğü boyutlardır. Kartuşun olduğu (. 45 ACP)’in olduğu mmin olduğu 23 olan x 12.43 için P7 odalı tasarlaması için niyetler vardı, ama maalesef bu gayretler, karışık yüzünden içeride üretimi ve pahalı içine çekici olan irkilmeyi başarısız oldu.

-Tabancanın, 1982’de tasarlandığı P7 M13. İçin zorla tek uygulamanın olduğu askeriye veya yasa tasarlanır. Hariç etrafında benzer P7 M8 bir 13ü magazindir. – P7 K3’in, neredeyse görünüş aynı tabancalar olan P7 M8 ve P7 M13i var. Ana farklar, benzersizde güç sağla hidrolik irkilmenin tampon olduğu azaltmadır. Bu yer ver iyi tabanca ateşleme kontrolü. Temelde, 9 için odalı 17 mm kartuş olan (. 380 ACP) olan xdir. Onun ol çıkarılabilir varil yapmasına rağmen ve buna ek olarak döndürülebilmesine rağmen. 22LR veya 7.65 17x dönüşümü yerleştirmek için kolay kullanırken kartuşun donattığı kalibrenin olduğu (. 32 ACP)’in olduğu mm. Vururken bu sağla tutumlu özellik pratik. Örnek K3’in, gazın, onun sisteminin, alt kartuşlar olan güç olduğunu ertelediği hayrı var. Bu model çoğunlukla, için vurmanın ve kendinden-savunmanın olduğu hedef tasarlanır.

Daha bir değişik tabanca olan P7, EP7’dir. Yunanistan’a altında fabrika ruhsat olan ve hizmet Yunanistan olduğu EVO imal edilir mi.

Tabancanın, bir gerçekten başarılı tasarımı olduğu P7’in olduğu “Söz kesen kimse& Koch”, yine de ona rağmen tabanca geçenlerde, yeniylede dizi olan USP’in olduğu üretim çizgisi değiştirilir. Ana sebepler, ahlakça kullanımdan kalkmış önce 20’den daha çok yıl geliştirilen tasarımdı, ve yüksek bir üretim fiyatlandırır.

P7, yaklaşık olarak -Modele bağlı olurken “Söz kesen kimse& Koch” ne kadar da resmi 1 300 perakendeciler, bir hayata bu için garantiyi sağlarsa, tabanca mıdır. Tabancalar olan HK P7, hala üretimdir. İyi avantajlar bir tabancanın ve sakin yükseği güvenilirliğin olduğu sıkı için kesinliğin olduğu ateş. (Etrafta 8 için tabanca olan magazin) rahat tutma ve sıkı boyutlar. Elle yapılan emniyet değil. Tabanca iyi, ve çok özellikler iyi denge yapılır. Hafif gücün, “Tek-hareket” sıradana tabancaları kıyasladığı itişin olduğu tetik. O da yer ver alçak gücün, aşağı konumlu varili kararlaştırdığı irkilme. Alçak dezavantajlar kapasite olan magazin. Yüksek bedel. İste kesin tabanca özen ve ondan temizlemek, sıradan olmayan içi tasarımdır. İkini ateşlemekten sonra veya üç onun, kaymaya dokunmak için imkansız olduğu silah ol öyle sıcağı olan magazin. $ 1 100’e mal olur

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

One response

24 10 2009
Niyazi

bu nasıl çeviri ya

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: