CZ-G2000 Czech Republic

23 04 2008

2000 CZ G tabancanın, Çek’lede şirket olan “Moravia olan kollar”ın olduğu cumhuriyetin olduğu 1999 tasarlandığı kendinden-yükleme. İçin uygulamanın zorladığı yasa tasarlanır. Bu tabanca iyi yapılır, ve, kendi harika bir şekilde yapar. Bazı melez CZ arasında onla 75 olduğu olan türdür, iç mekaniktir, ve polimerin çerçevelediği ve kaydığı Walther P99.

Tabancanın, CZ G’a onun, ünlü Çek’le 2000’in, IDEX-99’da milli maç askeri onun, askerinin ilgisine birkaç uzmanı denediği serginin olduğu malzeme gösterildiği G’in olduğu -Şirket olan (CZ)’in olduğu “Czeska Zbrojovka”. Tabanca üretici, “Moravia olan kollar” ticari kendisinin yakınında Prague temel alınan şirkettir. O zamandan beri geçenlerde bu şirket, eskide üretim olan kopyanın olduğu bir tüfek uzmanlaştı. Ne kadar da bu polimer en moderni sahip olurken şirketse, malzemenin, onda tabanca olan bir kendinden-yükleme modern geliştirmeyi kararlaştırdığı üretim, kendi riskidir. Tabanca, gerçekte bu initialsın, bir ticari marka olmadığı CZ adlandırıldı. 2000 CZ G tabanca, ikide değişken tasarlandı: (Paragraf) 9 için odalı 19x mm ve (. 40 S& W) 10 21x mm, ve içeride 1999 CZ yapabilir mi-in olduğu üreticinin olduğu bir kol tasarlanmadığı 2000 adlandırılmasına rağmen. İlk olarak devletle ilgili tabancanın, Yakındoğu’ya geldiği bu için düzen.

Otomatiklerin, kilite bir varilin, ilkeyi döndüğü kısayla ‘srecoil’i çalıştığıdır. Bu ilke, tarafından J. Browning tasarlandı, ve çoğunlukla, modernde tabancalar kullanılır. Mekanizmanın, beraberce biçimlerin olduğu “Tek-hareket” ve “Çift-hareket” kullanıldığına çekiçle vur. Tetiğin, bir itişin, 2.4’de bundan dolayı “Çift-hareket”in olduğu biçimin ve 4.9’un olduğu bir “Tek-hareket”in olduğu kğa güç sağladığı var. Bu tanımlamalar, için istekler silahlar olan hizmet ve kendinden-savunmaya uyar. Üstelik kendi itiş, ateşleyende sakin yumuşağı ve aşamalı her iki biçimdir. Üstelik ufakça ayarlanabilir.

Tabanca ol otomatik bir emniyet-kilit, ateşleyende bir topluiğneye bindi. Çekici engeller, ve, sadece uygun şekilde o sıkıntılı tetiği bırakır. Böyle emniyet-kilit, sonra arka her atışı kilitler. Bu özellik, tabancanın düşürüldüğü zaman kendinden-ateşi engeller. Buna ek olarak 2000 olan CZ G, decockerin değiştirdiği donanımlıdır. Tabancanın, daha elle yapılan topluiğne olan bu ateşleyen hariç emniyetleri yok.

Bir varilin, göstergenin değiştirdiğini yüklediği var, sola doğru sadece yan bindi. Küçük düğmenin ol küçük boyutlar yaptığı bu olduğu gibi onla bağlanan bir dezavantaj vardır, ve, ona geceyi hissetmek için serttir, veya uç noktadakide durum da parmağın, ondan kolayca kayabildiği.

Tabancanın, bir polimere vücudu var, ve kayar. Yine de mekaniğin, bütün çelik olduğudur. 2000G, çok düzdür. Bu özellik, onu çekmek daha hızlısı bir tabanca kılıfına ve beraberce taşımak rahat sağlamaya izin verir. Boyutların, 185 33 milimetre 135x olan x olduğudur. Şekilin yaptığıdır, eldivenleri giyerken kullanımı engelleme. Tetik de, tabancaya eller hem tutmaya izin vereni korur, hem de, herhangi birisini elin çirişlediği türe uyar. Yapının, koruların, yan yana üçe kaymayı grupladığı 27 olduğu gibi bir ilginç ayrıntı vardır. Bu basitleştir sıradan olmayan özellik durum olan uç noktadakide tekrar doldurma.

İçin magazinler 2000’in, İtalya’ya aitle zargana olan MEC’in olduğu şirket imal edildiği G.

(Paragraf)9 19 odalıx mm model, 15 ve etrafta 19 magazinin ve 10 (. 40 S& W)’in, -(? )’in, bundan dolayı magazinleri yuvarlaklaştırdığı 11 ve 15. Bir 10, kendisi için çoğunlukla, kendinden-savunma tasarlanan magazini yuvarlaklaştıranı kullanması için yetenek de vardır. 2000 CZ G, artırılanın altında aşağısında sıcaklıklar ve sıcaklıklar 40°C test edildi. O da, kirli ve ıslakta koşullar ve yağlama test edildi. Esnasında onun, hayır sıkıntıları gösterdiği bütün testler, biraz altında başarısızlıklara dönerken tetik sıcaklık olan 40°C’i ayrı tutar. Ne kadar da bu özellik, ciddi olarak bir dezavantaj düşünmüş olamazsa. İçin tabanca odalı. Kartuşun, için ABD tasarlandığı 40lar& W, bu kartuşun, çok popüler polis olduğu gibi pazarlar, onun, adam-duruş olduğu gibi ABD’i zorla, ve girme, hatta hangisinin 11.43’den daha yükseği olduğunu sonuçlandırır? (. 45 ACP) kartuş 23. Tabanca ol açılan tutturulmuşu bir görüş beraber bir önemli kısım, çabucak nişan almak için işaret eder. Yine de noktanın, henüz kanıtlanmadığı bu üçün verimliliği. Ayrıca küçük görülecek yerler olan boyut, için rahatsız vuruyor olan kesinliktir. Kazara, imalatçı, onu fark etti, ve, oynamayı sevene bir hedefin, daha yükseğiyle olarak görüşü daha iyi görüşün ayırdığı bir önün olduğu bir seçeneğe baktığı vurucuları teklif ettiği. Tabancanın, aksesuarın, için çubuğun veya taktik fenerin olduğu lazeri parmaklıkla çevirdiği bir varili var. O da, daha uzunuyla susturucuyu yerleştirmesi için bir varil teklif edilir. Maalesef bağlı örtülerin baktığı bastırıcının olduğu ve görülecek yerlere baktığı ses. Bu tabanca, sakin ucuzu benzerler olan şirketlerin olduğu ünlüyle kıyaslamadır. Bu özellik, dünya çapında 2000 CZ G’in bedel, sadece $ 600 olduğu gibi ona dikkati çekti. CUG-200’in altındada ihracatın adlandırdığı Almanya satılır. Tabancanın iyi yapıldığı ve iyi ateş kesinlik olduğu ve güvenilir olduğu avantajlar. Aşağı fiyatlandır, basit tasarım. Hafif ağırlık ve ergonomik şekiller. O da yer ver yüksek kapasite olan magazin. Aksesuarları kullanması için yetenek ve elle yapılan emniyetler. Mekanizma “Çift-hareket” kullanırken ilk dezavantajlar atış, genellikle doğru değildir, ve, sadece başlattığı gibi ateşlemek için tabancayı hazırlamak için uygundur, itilmesi için sert de gücü iste. Tahliyenin iliklediği magazin, ve varil, düğmenin de, küçük boyutu olduğu göstergeyi yükler. i yaptığı 21’in olduğu xin olduğu kapasite beslenir

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: