CZ 110 tabanca Czech Republic

23 04 2008

110 CZ tabanca olan kendinden-yükleme, daha fazla bir gelişme tabanca olan kendinden-yüklemenin olduğu 100 olan CZ’dir. Yeni tabanca, Çek’tenin sonuna şirket olan “Czechska Zbrojovka”‘ın olduğu cumhuriyetin olduğu 1990 geliştirildi. Gelişmenin, geçerek “Çift-hareket” başarısız tek biçimin, CZ’i 100 tasarladığı çekiç sebep olunduğudur. Yeni tabanca, 9 için odalı (Paragraf) 19 mm, (IMI)9x 21 mm, ve 10x 21 kartuş olan (. 40lar& W)’in olduğu mm olan xdir. Polimerin, tabancaları çerçevelediği ilkin birisi, Çek’te cumhuriyet yaptır.

110 CZ otomatik, bir varil kısa ilke olan irkilme temel alınır. İlkeyi kilitlerken variller, benzer “Yüksek güç” kendinden-yükleme tabanca olan Browning’dir. Tek emniyet-kilit, topluiğneyi ateşliyor olan bir otomatiktir. Tabanca çoğunlukla, için kullanım olan “Çift-hareket” tasarlanır. Yine de , bir “Tek-hareket”e biçimi kullanması için yetenek vardır, ilk olarak eğer bir doğru yapmak için gerekli vurulansa. O tabancaya bir kartuşu taşımak için yap uygun varilde yüklü kanal. 110 CZ ol bir varil kanal, göstergeyi yükler. O da beraber decocker binmiş olan bir yapıdır.

Tabancanın, bir polimerin çerçevelediği ve tuttuğu var, yine de kayma, çelik yapılır. Tetik, ateşe her iki eli uygulamaya izin vereni korur. Orayı açarken arasında görülecek yerler ve üzerinde çıkarma, olan alettir, kendisi daha sertide ona çengel atarak olarak bir el yüzey bir kemerin olduğunu kullanıyor olan ve silaha dikkat çekiyor olan silahı tekrar doldururdu.

110 CZ tabancanın, ikiden magazin olan çizgi beslendiği kendinden-yükleme. Temel model, 9’da odalı 19x kartuşun, bir 13ü olduğu (Paragraf)’ın olduğu mm, kapasiteye magazinleri yuvarlaklaştırır, 9’daya ek olarak model odalı (IMI) 21’in olduğu x. Tabanca odalı. 40 kartuşların, bir 10u olduğu S& W, kapasiteye magazinleri yuvarlaklaştırır.

Tutturulmuşla bir görüş tamamlanır. Sadece yatayda onu ayarlaması için yetenek uçak vardır. Bir avantajdır, sebep ol diğer tabancalar ol düzenli bu seçenek yapmaz.

Beraberce biçimlerin olduğu “Tek” veya “Çift-hareket”i kullanması için yeteneğin olduğu avantajlar. Sadece rahatça el bir kullanırken silahı tekrar doldurması için yetenek. Emniyetler olan elle yapılanın yokluğu. Yatay görülecek yerler yetenek olan ayar.

Rahatsız dezavantajlar pistol kabzası, ikiyle magazin olan çizgiye sebep oldu.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: