Colt M4 USA

23 04 2008

Bizle hizmete 1994’de ordu girilen tüfeğin olduğu M4’in olduğu tay. Temelde, kısaltılan otomatik teleskopla ilgiliyle tüfek bir buttstock olan bir M16A2’dir. Bu tüfek, olarak için bir vekil hafif makineli tüfekler tasarlandı. Havayla askerler kullanılır, özel kuvvetler, tank ekipte görev yapar, etc olan sürücülerin olduğu vasıta.

Tasarımın, 80’leye benzer bir%in, commonalityi ayırdığı M16A2 olduğu içtir. Onun, 140’a mm daha kısası varil ve teleskopla ilgili bir buttstocğu olmasına rağmen. Yer ver geliştirilen tüfek bir yüz, kısa yüzünden varili frenler.

Uygula tek tüfek ateş ve etrafta üç patlatılan.

Tüfek, dioptrice görüş tamamlanır, ne kadar da görüşle ilgili bir görüş uyulabilirse. Temelde bütün aksesuarlar, M16 otomatik (Değiştirilen gibi başlatıcının olduğu el bombasının olduğu bir M203 underbarrell, çubukların olduğu lazer, bastırıcılar görünür, taktik ışıklar) olan tüfeği kullandı, uyuşabilir de M4’dir.

Bir M4A1 da M4 olan uyarlama vardır. M4A1 ol dolu bir otomatik, yerine seçeneğe üçü yuvarlak patlamayı ateşler. Diğerde onun, kısaltılan M16A3 olan bir uyarlama olduğu koşullar. Bazen M4A1, daha ağrıyla bir ateş otomatikle sebep olunan fazla ısıtmakla başa çıkması için bir varil bulunur.

Hatta daha çok uyarlama M4 olan pudralık, M4 kendisine benzer, hatta varilin olduğu hariç M4 daha kısası olan tüfek olan komandodur.

Beraber tüfeğin aksesuar, altında parmaklıkla çevirdiği M4A1’in olduğu uyarlamanın olduğu bir SOPMOD, ve üzerinde kulp olan foregrip ve taşıyanın yeri. Bu tüfek, özel için kuvvetler en iyi şekilde kullanılır, ve, büyükle uyuşabilir özelin bir değişikliği aksesuarlardır.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: