Colt M1911 USA

23 04 2008

Tabancanın, tarafından 1911 J.M. Browning tasarlandığı kendinden-yüklemenin olduğu M1911’in olduğu “Tay”. Hizmeti hızlı süvarinin ve deniz kuvvetlerinin olduğu Amerika’ya girdi. 1926’dadan sonra tabancanın, indexation M1911A1’i aldığı, ve biz tarafından ordu benimsendiği geliştirme. Kadar ordu tabanca 1985 olan yıl olan olan bizin olduğu ana hattı. Şimdi, deniz kuvvetlerinin, FBI Anti-terörist grubu ve 50’den daha çok dünya olan ülkeyi mühürlediği hizmettir.

Tarihin, başlangıcı ünlü John M. Browning’in, kendinden-yüklemeye şirket olan “Tay”‘ın olduğu tabancayı geliştirmeye başladığı tasarımcının olduğu silahın olduğu zaman için yüzyılın olduğu XX’a başladığıdır.

M1911A1’in, daha genişide görüşün olduğu ön ayrıldığı -Ordunun, onu değiştirmesi için duruşmaları ilan ettiği bizin olduğu 1907, hizmet tabanca olan kendinden-yüklemenin olduğu yeniyle tabancalardır. Ordu, kalibreye sahip olması için yeni tabancayı istedi. 45 inç öyle Browning, onun, kendi kartuşu ve bir yeni onun için tabanca odalı olduğunu tasarladı. Büyükten sonra yeni tabanca ve o 1911 test etme, kendisi tarafından Browning tasarlanan ve geçerek “Tay” üreten kartuştur, biz tarafından süvari örnek 1911 olarak benimsendi. Bize tabanca olan mmin olduğu modern9le orduyu donatması için yarış düzenlenen savunmanın olduğu bakanlığın olduğu bizin olduğu 1985. İtalya’ya ait şirket 9 için tabanca odalı 19 kendinden-yüklemeninx (Paragraf)’ın, bu yarış kazandığı mm olduğu 92FS’in olduğu “Beretta”. Tabancanın olduğu kendinden-yüklemenin olduğu M9’in olduğu gibi ordunun olduğu ve “Tay” değiştirdiği bizde hizmete girdi. Yine de M1911 kalır, çok onun için popüler, güvenilirlik, iyi kesinliğin olduğu ateştir, ve çok yüksek girme sonuçlandırır. Neredeyse tek tabanca, yeterliyle kurşun girme olan hardballdır, ve, durdurangeliş]teşvik et]sert/eksik]sap/çanta/kontrol]sap/çanta/kontrol]biraz]teşvik et]işte/oraya]göster/çıkar]üretildiği dünya savaşı.

Otomatik M1911’in, varil kısa ilke olan irkilmeyi çalıştığı “Tay”. Uygula tek teki tabanca ateş. “Tek-hareket”in, mekanizmaya çekiçle vurduğu, ve çekici açtığı tamamlanır. Emniyetin kilitlediği iki var: Otomatik, tuttuğu zaman kapatıyor olan pistol kabzasını inşa etti, uygun şekilde tutul, ve elle yapılan düğme, tetiği engellemek, ve kilitle.

Tabancanın, etkili 100’denin bir sırasına 90 yıl onun, büyük diğer moderniyle tabancaları kıyaslıyor olan bir sonuç olduğundan daha çoktan hatta sonra m. olan ateşi var. “Tay” ait ol en güçlüsü tabanca, en büyüğüyle yetenek olan girmenin olduğu kurşunu sınıflandırır. Muhtemelen standart kurşun geçirmez kendisinden, bir sıra olan kısada kurşunun olduğu M1911’in olduğu kişiyi kurtaracak olan atlet veya miğfer yoktur.

Tek dezavantajlar, büyük küçük mekanizma başarısızlıklar olan boyutlar ve ağırlık ve arkadır. Hedefleri değiştirirken maneuverability vurucu taşımak ve azaltmak için tabancayı rahatsız yapar. Daha bir dezavantaj, onun ol alçak bir tabanca olan modern için magazinin olduğu biraz kapasite yaptığıdır. Bugünlerde, tabancalar üretmesi için eğilim, beraber 15 veya 20 yuvarlaklaştır tutan magazinler vardır.

J.M. Browning, tümden hatta sonra kullanımdan kalkmış yüzyıl olmayan tabancalar olan en başarılısının birisini geliştirdi. Bu 1911’in tabanca, içeride neredeyse askeri her çatışma karıştırıldığından beri ve, gerçekten efsanevi olduğundan beri. Tasarımın, öyle başarılı olduğu tekniktir ki hala üretilir, ve, geniş ölçüde alışıktır. M1911A1 onla beraber olan “Tay”, “Kumandan” sıkı modellerdir, ve “Savunucu”, kendisinin arasında popüler kendinden-yükleme ABD olan tabancalar olan çoğunun olduğu birisi olan.

Tabanca, tutturulmuş görüşü açtı.

Colt, ” M1911A1, mükemmel silah olan bir savaştır. Kendisi olarak için ona bir üs kütle yapılan popülarite kopyalar, ve değişiklikleri tekrarlar. Onların birkaçı, sadece dışta orijinal kırpma ayrılır, şekil, veya görüşü sıkıca tutar. Bazı değişkenler, diğer için odalı kalibredir, veya sahip, ” çift action, ” , / hangisi olduğu bahşiş verir, mekanizmaya çekiçle vurur. İçin tabanca değişiklik pazarın çağırıldığı sivil, ” hükümetin, 1911’i yaptığı tay, “. 1929, ” Government, ” hangisi olduğu, bir yeni için bölümlü] [sun / tanıt] [figüran] [fişek / kafa] [dön] [şarjör / cephanelik] [bitir] [meclisli ]’i yapar

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: