9A-91 Russia

23 04 2008

9A-91, ani saldırının yiv açtığı bir küçük-boyuttur. Geçenlerde hizmettir, ve geniş ölçüde, özelle kuvvetler ve diğer iç Rus’un bakanlık olan meseleler olduğu üniteler kullanılan. Kurşun geçirmez şehre aitteyle atletler çevre örtülen insangücünü yenmek için tasarlandı.

9A-91, Tula’nın, büroyu tasarladığı ve seri halinde, beri şehirin olduğu 1994ü Tula üretildiği tarafından tasarlandığı.373’de boyutlara x 190 (Katlananla buttstock) 44’ün olduğu xi var. Bu silah, tüfeğin, bir hafif makineli tüfeği boyuta güç sağladığı ani saldırıyı teslim eder. 9A-91, ani saldırının, dünyaya yiv açtığı en küçüğünün birisidir. Küçük, o sınırlıda manevra yeteneği olan alan olan bir boşluğu yapanı çirişleyendir.

Aniden saldır tüfek otomatikler, gücün, gaz odasını attığına dönerken gaz temel alınır. Bu özellik, basit tasarlamaya izin verdi, ve güvenilir ani saldırının yiv açtığı küçük-boyut. Bir emniyet-kilit, hemen değiştiricinin olduğu biçimin olduğu bir ateştir. Tüfek tetik, ateş tek veya otomatik uygulamaya izin vereni gruplar. Bu tüfeğin, varili üzerinde katlarken bir buttstocğu olduğu ani saldırı kutular. Buna rağmen katlanan buttstock, onun, boyutlar olduğunu artırmaz. Kulpu tekrar doldururken 9A-91, varilin kutuladığı kendi üzerinde katlar, tekrar doldururken bir el kitabı olduktan sonra. Bu özellik, sonuç olarak kulpun düzenliyle yakalamalar yapmadığını tekrar doldururken daireye yiv açması için ani saldırıyı yapar.

Bir yapılmış pistol kabzası ve bir foregrip malzemeler olan polimer. Tüfeğin, etrafta 20’den kapasite beslendiği ani saldırı, magazini kutular. Düğmenin, altında tetik yerleştirildiği tahliyenin olduğu magazin korur.

9A-91, 9 için odalı 39 mm özel SP-5’in, SP-6’in ve PAB-9 olduğu kartuş olan xdir. Bu kartuşlar ol sesten yavaş hız yapar, ve, bir sese geçenlerde böyle m.in kartuş, “Vintorez” VSS özel nişancının yiv açtığı maksat kullanıldığı ateşin olduğu etkili 400’denin bir sırasının olduğu bastırıcı kullanılmak için tasarlandığı, ve öyle özel VAL ani saldırının yiv açtığı maksat olduğu. SP-5, olarak kartuşun olduğu ve ol daha iyi balistiği karakteristikler, SP-6 yaptığı bir nişancı tasarlandı, ol sertleştirilen bir çelik kurşun geçirmezle atletler ve hafif zırhlısı vasıtalar sinmiş olan insangücünü yenmek için tasarlanan çekirdek yapar mı. SP-6, 8’i min dizdiği 100’de tabağın olduğu çeliğin olduğu mma girmek için yeteneklidir, veya2 min dizdiği 400’de mm. PAB-9, bir çok6 kartuş benzer SP karakteristik olduğu bir uyarlamasıdır, ama, daha teknolojik üretimdir.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: